6 pies and 4 candies cost $1.56. 9 pies and 7 candies cost $2.60. how much do 1 pie and 1 candy cost?

2, 1
0.1, 0.4
0.28, 0.5
0.18, 0.14

You can hide two incorrect answers

Play Quest&Rest daily if you want to increase your IQ by 10 points! The more you practice the more you learn!